Нове місце: Магазин рюкзаків та сумок Bagman на Прорізній у Києві

У червні Bagman відкрили новий київський магазин на вулиці Прорізній, 5. Команда не лише збільшила сам простір та доповнила асортимент новими напрямами, а й запустила новий для себе формат — кав’ярню. DTF Magazine поговорив із командою Bagman та розповідає про новий простір докладніше

Про приміщення

У Bagman розповіли, що планували зайнятися пошуком нового та більшого приміщення ще наприкінці 2018 року, проте складнощі з пошуком потрібної локації в районі Золотих Воріт чи Хрещатика та пандемія COVID-19 призупинили процес.

«Локацію у дворі на Золотоворітській, 2а ми вже давно переросли, як фізично, так і концептуально. Ми просто не могли вмістити все те, що хотіли показати нашим постійним клієнтам. Ми реально мріяли про розширення лінійки брендів, щоб залучити нову аудиторію».

Відповідаючи на питання про те, скільки часу пішло на створення шоуруму на Прорізній, у Bagman розповіли, що дизайн-проєкт вони затвердили ще в січні 2022 року. Тоді ж почався ремонтний процес, який згодом призупинився через початок повномасштабної війни і відновився за кілька місяців.

Новий магазин розташований у будинку 1950-х років неподалік метро Хрещатик. За словами команди, приміщення вони шукали самостійно, без допомоги рієлторів, а нинішню локацію придивилися під час однієї із прогулянок Прорізною.

«Ми поговорили про те, яке це кльове місце, походили біля нього та помріяли, як круто було б знайти щось саме тут. Таке буває тільки в кіно, але згодом нам трапилось оголошення. Переступивши поріг, ми одразу закохалися в цей простір. Там не було живого місця і потрібно було робити капітальний ремонт, але інші варіанти ми вже не розглядали».

У дизайні приміщення Bagman хотіли «максимально зберегти автентичність»: дім будувався на місці зруйнованих після Другої світової війни будівель.

Наприклад, аркові вікна та вхідна зона потребували повної заміни, але в команді Bagman повністю відтворили дизайн та кольорову гаму елементів. Те саме зробили з вікнами: старі дерев’яні панелі просто замінили на нові, не переходячи на металопластикові конструкції.

Простір складається із трьох окремих зал, перша з яких слугує певною вхідною зоною, друга — повністю виділена під аксесуари та одяг, а третя — під кав’ярню.

Особливістю першої зали стала біла ліпнина на стелі, яку під час ремонту реставрували та повернули їй первинний вигляд. Посередині зали розташовані бетонні стелажі, прикрашені ілюстраціями від Сестер Фельдман.

Друга зала — шоурум рюкзаків, сумок, валіз, одягу та аксесуарів. Кімнату доповнили дзеркалами, кріслами та місцями для примірки.

«Ще до проголошення незалежності України в цьому приміщенні працювало ательє. Від нього залишилося старе дзеркало, яке ми зберегли та використали в інтер’єрі. Загалом, концепцію з багатьма дзеркалами ми використали як відголос до історії приміщення. За цим всім є певне відчуття недоторканності, або збереження оригінального дизайну», — пояснюють у Bagman.

Третя зала — кав’ярня, яка стала нововведенням у другому магазині Bagman. У команді розповіли, що спочатку ідея полягала в розміщенні кавомашини самообслуговування, проте зонування приміщення «спонукало до повноцінної кав’ярні».

«Це стало для нас додатковим випробуванням, оскільки жодного досвіду у HORECA у нас не було. Хіба що ми самі любимо ходити у кав’ярні».

Під роботу в кав’ярні набрали окрему команду, яка складається з баристи та адміністратора. Із відкриттям власного мінізакладу допомагала команда простору «Багряний», яка консультувала та супроводжувала протягом всього процесу. 

Над дизайн-проєктом нового магазину працювала студія apartment.108.

Про асортимент

Серед світових брендів, представлених у новому Bagman, є рюкзаки та сумки американського Eastpak, німецького pinqponq, французького côte&ciel, шведського Sandqvist, а також британських Stighlorgan та Brooks.

Із українських марок у магазині можна знайти Riot Division, GUD, keep та m0d44.

Новий магазин поповнився і новими категоріями товарів: тепер у Bagman продаються кросівки, шкарпетки, одяг та взуття світових стритвер-брендів. Із останніх тут представлені Nike, Rombaut, Saucony та Stance, а в команді обіцяють надалі збільшувати асортимент новими марками.

Наразі селекцію одягу та взуття від Bagman можна придбати лише офлайн на Прорізній.

●●●

Bagman — київський магазин та дистриб’ютор рюкзаків, валіз та сумок. Представляє в Україні світові бренди côte&ciel, та Stighlorgan, а також Eastpak та Stance.

 Сайт Bagman |  Інстаграм Bagman

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis