Дивіться перший тизер-трейлер нового фільму Луки Гуаданьїно. В головній ролі — Тімоті Шаламе

UPD [11.07.2022] Актор Тімоті Шаламе опублікував перший тизер-трейлер нового горору італійського режисера Луки Гуаданьїно «Цілком і сповна» (Bones And All). Прем’єра стрічки відбудеться на Венеційському кінофестивалі, що пройде з 31 серпня по 10 вересня 

«Цілком і сповна» — перший фільм Гуаданьїно, знятий в США.

В основі стрічки лежить роман письменниці Каміл ДеАнджеліс. За сюжетом, дівчина на ім’я Марен Годлі подорожує США у пошуках батька, якого ніколи не бачила. У дорозі вона «намагається зрозуміти, чому хоче вбивати та з’їдати людей, які її люблять».

Продюсери описують фільм як «дорожню одіссею двох молодих людей, які шукають себе, свою ідентичність і женуться за красою в небезпечному світі, який не може сприймати їх тими, ким вони є».

Головні ролі в ньому виконали Тімоті Шаламе («Назви мене своїм ім’ям») та Тейлор Рассел («Хвилі»), а в касті також заявлені Хлої Севіньї, Франческа Скорсезе, Марк Райланс, Андре Голланд та Джессіка Гарпер.

Оригінальна замітка [27.07.2022] Кінокомпанія Metro-Goldwyn-Mayer показала перші кадри з горору режисера Луки Гуаданьїно «Цілком і сповна» (Bones And All)

«Коли я прочитав сценарій, то подумав, що тільки Тімоті може зіграти цю роль. Все вийшло випадково: я був у Римі і він також, ми вперше змогли зустрітися після року карантинних обмежень через пандемію. Цей персонаж буде для нього чимось абсолютно новим, милим і несамовитим», — розповів раніше режисер у коментарі виданню Deadline.

Сценарій написав Девід Кайганич, який раніше працював з Гуаданьїно над сценарієм фільму «Суспірія».

Паралельно з цим Лука Гуаданьїно працює над міні-серіалом за романом англійського письменника Івліна Во «Повернення до Брайдсхеду». Ролі в ньому дісталися Кейт Бланшетт та Руні Марі, а докладніше про проект ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis