Вийшов трейлер сатиричної драми «Трикутник смутку». Це фільм-переможець цьогорічного каннського кінофестивалю

«Трикутник смутку» шведського режисера Рубена Естлунда («Квадрат», «Форс-мажор») розповідає про пару відомих моделей, яких запрошують на розкішний морський круїз за участі надбагатих та впливових людей.

Яхта, якою управляє капітан-марксист у виконанні Вуді Гаррельсона («Народ проти Ларрі Флінта», «Справжній детектив»), потрапляє у шторм і всі пасажири опиняються на безлюдному острові, де раптово з’ясовується, що ловити рибу й загалом давати собі раду без грошей вміє тільки прибиральниця 

Нову картину Естлунд, як і попередній «Квадрат», присвятив абсурдності капіталізму, надмірної влади та соціальної нерівності. За словами режисера, теми справедливого світоустрою він досліджує зокрема й через сімейні обставини: його мати — переконана соціалістка, а брат — прихильник консервативних та правих ідеологій.

28 травня за «Трикутник смутку» Естлунд отримав «Золоту пальмову гілку» кінофестивалю у Каннах. Він вже вигравав цю нагороду у 2017 році за стрічку «Квадрат». Швед став дев’ятим режисером в історії Каннського кінофестивалю, який двічі вигравав головний приз. До нього це вдавалося Міхаелю Ганеке, Френсісу Копполі, Еміру Кустуриці.

Вихід «Трикутника смутку» у світовий прокат запланований на 7 жовтня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis