Подивіться фотопроєкт з історіями поранених українських військових

Одна з провідних німецьких газет Süddeutsche Zeitung представила в новому випуску спецпроєкт «Обличчя війни». Це історії п’яти українських військових, які отримали важкі поранення під час повномасштабної війни росії проти України  та «наразі намагаються знайти шлях до нового життя»

Героями спецпроєкту стали Ілля Пилипенко, поранений під Херсоном, Станіслав Дехтяр, поранений під Бахмутом, Артем Мельник, поранений під час ракетного обстрілу київського ТРЦ Retroville в березні 2022 року, а також військові Сергій Серебряков з Бучі та В’ячеслав Шанда з 503-го батальйону морської піхоти.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Friedrich Bungert (@friedrich_a_b)

Автором матеріалу виступив журналіст Süddeutsche Zeitung Флоріан Хассель, а зробив портрети фотограф Фрідріх Бунгерт.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Wolfgang Tillmans (@wolfgang_tillmans)

Почитати повний матеріал з історіями українських військових можна на сайті Süddeutsche Zeitung, проте, лише за підпискою.

В березні головним матеріалом випуску The New York Times Magazine став репортаж з Київської міської психіатричної лікарні імені Івана Павлова, де наразі проходять реабілітацію українські військові. 

«У мирний час у “Павлівці” лікували людей із важкими психічними захворюваннями, здебільшого шизофренією, але війна змусила змінити спеціалізацію. Лікарні в Україні не можуть впоратися з кількістю психіатричних травм, командири ж водночас потребують повернення своїх військових. У червні минулого року в “Павлівці” відкрили перехідне відділення на 40 ліжок, яке за пів року зросло до 100».

Авторкою репортажу стала журналістка Еллен Баррі, яка спеціалізується на матеріалах про ментальне здоровʼя. Знімки українських військових зробив знаковий французький фотограф та режисер, член агенції Magnum Photos, Антуан д’Агата. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis