«Я не хотіла робити фільм про війну» Надії Парфан можна подивитись онлайн

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив короткометражний фільм української режисерки Надії Парфан «Я не хотіла робити фільм про війну». Подивитись фільм в Україні можна безоплатно на сайті 

17-хвилинна стрічка розповідає про повернення Наді до Києва після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Takflix (@tak_flix)

24 лютого режисерка перебувала в Дахабі, куди, протягом останніх років, їздить кожної зими. Там було тепло, безпечно — і нестерпно далеко від дому. Одного разу Парфан наснився віщий сон «про дорогу, що вела до якогось нового місця, яке вона ніколи не бачила». Режисерка зрозуміла, що «це була Україна у війні».

Через сон вона вирішила повертатись до Києва, навколо якого все ще розгорталися бойові дії. Попри застереження близьких і довгу дорогу їй врешті вдалося переступити поріг рідного дому. Та сам дім тепер назавжди став іншим.

В січні видання The New Yorker випустило «Я не хотіла робити фільм про війну» на своєму сайті.

Першим проєктом власного виробництва Takflix стала короткометражна стрічка «Це побачення» Надії Парфан, яка отримала спеціальну відзнаку журі на Берлінале 2023.  

«Це побачення» — дебютна ігрова стрічка Парфан. Вона показує життя Києва після початку повномасштабної війни в Україні. Подивитися фільм на Takflix можна до 6 квітня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis