«Змія»: Слухайте новий сингл OTOY

Український репер OTOY випустив трек «Змія» — другий сингл з майбутнього альбому «Недовготривалі відносини». Реліз лонгплею запланований на 25 травня 

Артист називає сингл «оповіддю-рефлексією про усвідомлення негативних сторін почуття любові». За словами OTOY, в новій роботі ритми бачати та лірична драма одночасно доповнюють один одного та конфліктують між собою.

За аранжування «Змії» відповідав музикант The Lazy Jesus. Разом з синглом OTOY представив і лірик-відео.

27 квітня OTOY випустив перший трек з майбутнього лонгплею «Недовготривалі відносини». Сингл «Жарптиця» записаний з українським музикантом The Curly.

30 червня в київській Stereoplaza відбудеться перший сольний концерт OTOY. На ньому репер наживо представить альбом «Недовготривалі відносини».

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також розповідає про актуальні події в Україні та світі.

У квітні 2022 року OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі. У червні В’ячеслав випустив ще одну роботу — трек та кліп DEPRESSIVE.

В липні вийшов міні-альбом OTOY «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни, а докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis