Співавтора «Ріка і Морті» звинуватили у домашньому насильстві

Джастін Ройланд, який створив мульсеріал «Рік і Морті» разом з Деном Гармоном, очікує суду за звинуваченням у домашньому насильстві, пише The Guardian. Позов проти нього подала колишня дівчина, ім’я якої не називають з міркувань безпеки

42-річного Ройланда звинувачують в нанесенні тілесних пошкоджень, «незаконному позбавленні волі із застосуванням погроз, шахрайства, насильстві та обману».

В The Guardian уточнили, що інцидент з Ройландом відбувся ще у січні 2020 року, обвинувачення йому висунули у травні того ж року, проте справа залишилась поза увагою медіа. Лише 12 січня, після досудового слухання, видання NBC News написало про це.

Сам Джастін Ройланд заперечує всі звинувачення. На прохання The Guardian надати коментар ні він, ні адвокати, ні представники телеканалу Cartoon Network (транслюють «Ріка і Морті». — Прим. DTF Magazine) не відповіли.

Точну дату суду по справі ще не назначили. Попередньо Ройланд має постати перед судом у квітні 2023 року.

Ден Гармон та Джастін Ройланд представили комедійний науково-фантастичний мультсеріал «Рік та Морті» у грудні 2013 року, а останній шостий сезон вийшов у вересні 2022 року.

Головні персонажі серіалу — Рік, ексцентричний вчений і алкоголік, та його онук Морті, з яким він разом подорожує паралельними світами за допомогою сконструйованого ним пристрою. Обох персонажів в оригінальному перекладі озвучував Джастін Ройланд.

Ройланд також створив відеогру High on Life — комедійний шутер про інопланетян. Події відбуваються у «світі наукової фантастики», а гра ведеться від першої особи.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis