Tumblr знову дозволив публікувати оголені фото та відео

Мікроблог Tumblr змінив політику модерації контенту: там знову можна публікувати контект сексуального характеру, включно з оголеними фото та відео. У 2018 році команда платформи заборонила розповсюджувати контент для дорослих, після чого почала втрачати популярність серед користувачів

Тепер на Tumblr дозволено постити фото-, відео-матеріали та тексти еротичного змісту, включно із зображеннями оголеного тіла та окремих його частин без додаткової цензури. Модератори платформи просять користувачів помічати подібний контент плашкою «сексуальні теми».

«Відтепер ми даємо ширший спектр для самовираження, творчості та мистецтва на Tumblr… Навіть якщо ваша творчість містить в собі зображення оголеного тіла, сюжети для дорослих або сексуальні теми, ви все одно можете поділитися ними на Tumblr, використовуючи відповідний тег спільноти, — говориться в офіційній заяві. — Нагота та інші матеріали для дорослих переважно вітаються. Ми тут не для того, щоб судити ваше мистецтво. Сподіваємося, що ця зміна дасть кожному можливість створити свій власний досвід та безпечно дослідити те, що ви любите».

При цьому, публікація порнографії в мікроблогах залишається під забороною — виключення складають лише «історичні твори мистецтва, на яких зображені статеві акти». На платформі також заборонено розповсюджувати рекламу товарів для дорослих, еротичних послуг та контент за участі неповнолітніх.

Генеральний директор компанії Automattic, яка у 2019 році придбала Tumblr, Метт Мулленвег пояснив, що зняти заборону на абсолютно весь контент сексуального характеру неможливо. Це пов’язано з тим, що «служби інтернет-інфраструктури не сприймають занадто відвертий контент для дорослих».

З моменту запуску в 2007 році Tumblr довгий час вважався однією з головних соцмереж для публікації сексуального контенту, завдяки вільній політиці платформи у порівнянні з Facebook чи Instagram. Саме тому багато порно-акторів, представників фетиш-спільноти чи еротичних художників могли ділитися там своїми роботами.

У 2018 році команда Tumblr ввела нові правила та заборонила публікацію будь-якого контенту еротичного характеру. Тоді генеральний директор платформи Джефф Д’Онофріо заявив, що «в інтернеті достатньо сайтів з публікаціями для дорослих».

Протягом наступних трьох місяців після заборони платформа втратила близько 30% місячних показників перегляну сторінок. Фотографи, актори, художники та інші творці сексуального контенту розкритикували оновлення. Вони пояснили, що «розуміють бажання команди Tumblr бути більш безпечним для молодшої аудиторії», проте вважають, що окремої плашки з попередженням про еротику в конкретному пості «було б більш ніж достатньо».

Про іншу платформу з відвертим контентом читайте в нашому матеріалі: «Як OnlyFans став головним сайтом року. І дуже прибутковим бізнесом»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis