Подивіться трейлер першого серіалу Ксав’є Долана

Французька кінокомпанія StudioCanal представила трейлер нової роботи Ксав’є Долана («Це всього лиш кінець світу») — серіалу The Night Logan Woke Up («Ніч, коли Логан прокинувся»), знятого за однойменною п’єсою канадського драматурга Мішеля Марка Бушара («Том на фермі»)

Сюжет психологічного трилера, який налічуватиме п’ять епізодів, розгортається довкола нерозлучної трійки друзів: Мімі, її брата Жюля та їхнього друга Логан.

Підлітками вони живуть у Канаді початку 1990-х: хлопці грають у бейсбол, а Мімі мріє про кар’єру у театрі. Проте їхня дружба скінчиться, коли Логан на своє 17-річчя зґвалтує сестру приятеля. За 30 років Мімі повертається до рідного міста, щоб поховати матір, та вперше за багато років знову зустрітися з Логаном і Жюлем.

Головні ролі у мінісеріал виконали актори оригінальної вистави: Жюлі Ле Бретон, Ерік Брюно, Патрік Івон та Мегалі Лепін-Блондо. Також до касту приєднався і сам Долан.

Серіал покажуть на відеохостингу Club Illico та на платформі Canal+. Серіал має вийти у 2023 році.

У 2013 році Долан екранізував іще одну знакову пʼєсу Мішеля Марка Бушара — «Том на фермі». Режисер також написав сценарій і зіграв головну роль.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis