Ґільєрмо дель Торо може екранізувати історію Франкенштейна для Netflix

За інформацією What’s on Netflix, хоче екранізувати для Netflix історію доктора Франкенштейна у форматі повнометражної стрічки. Головну роль у картині може виконати Оскар Айзек («Дюна»). Початок виробництва стрічки планується на літо 2023 року. Фільм може стати третім проєктом дель Торо для стримінгу — 25 жовтня там вийшов горор-серіал «Кабінет курйозів», а 9 грудня відбудеться премʼєра лялькового мультфільму «Піноккіо»

What’s On Netflix зазначив, що у подкасті Variety Awards, який вийшов 2 грудня, дель Торо розповів, що вже займається новим проєктом.

«Я працюю над фільмом про монстрів. Не можу сказати назву, позаяк вона може змінитися, і загалом у підсумку я можу зняти щось інше. Але я пишу та придумую, і, сподіваюся, з цього вийде мій новий проєкт», — поділився режисер.

Дель Торо вже планував знімати стрічку за мотивами історії Франкенштейна. У 2020 режисер готував екранізацію для Universal, але студія скасувала проєкт.

Водночас в інтервʼю виданню IndieWire дель Торо розповів, що хоче екранізувати роман Говарда Лавкрафта «Хребти божевілля». Її він планує знімати у техніці стоп-моушен, яку він використав для «Піноккіо».

За словами режисера, він задумував цю кіноадаптацію між роботою над «Лабіринтом Фавна» (2006) та «Багряним піком» (2015). Однак картина виявилася «надто амбітною», щоб реалізувати її у той час.

У цій книзі Лавкрафта йдеться про антарктичну експедицію, що провалилася. Головний герой, доктор Вільям Дайєр, розповідає про вкритий снігом континент та чудовиськах, що змінили цивілізацію, яка там існувала колись.

«Мені здається, що зняти “Хребти божевілля” у стоп-моушені — ідеально. Глядачі дивляться анімацію з більшим захопленням ніж реальне знімання. Це майже гіпнотичний акт, що перетворює взаємодію з історією на більш приватний процес», — вважає режисер.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis