Історія метаморфоз київської роботи Banksy

7 грудня графіті Banksy на вулиці Великій Житомирській отримало новий апдейт: роботу художника взяли під скло у рамку, підписавши «Banksy & Стоямба». DTF Magazine в фотографіях показує історію метаморфоз однієї з робіт Banksy в Києві

— 14 листопада Бенксі підтвердив авторство семи робіт в Україні, включно з зображенням зенітно-ракетної системи C-300, яке він домалював до вже існуючого малюнку пеніса на стіні будинку в Києві. 

— Через кілька днів невідомі «одягнули» на роботу презерватив, який тримав герой із мультфільму «Як козаки…», а поруч стояли ще два козаки і глобус. 

— Згодом козаки зникли, а контур, що імітував презерватив, також намагалися замалювати. 

— Станом на 7 грудня, роботу Banksy закрили скляною рамою з написом «Banksy & Стоямба».

У п’яти фотографіях показуємо, що відбувалось з роботою художника. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

11 листопада Banksy опублікував в Інстаграмі перший пост після майже 11 місяців мовчання — це була його робота в Бородянці.

Далі художник підтвердив виданню The Art Newspaper, що створив в Україні сім робіт. Графіті британського художника можна побачити в Києві, а також Ірпені та Бородянці — «одних із найбільш постраждалих від російських бомбардувань місць». В The Art Newspaper уточнили, що нові роботи стали першими публічними муралами Бенксі за понад рік. 17 грудня Banksy показав і півторахвилинний ролик про поїздку до України.

5 грудня поліція повідомила, що зловмисники намагались вкрасти одну з робіт Banksy в Гостомелі — зображення жінки у протигазі, з бігуді та вогнегасником в руках. Його зрізали разом зі шматком стіни, а саме утеплювачем. Правоохоронці затримали вісьмох людей та вилучили графіті, яке наразі перебуває під охороною.


Також не пропустіть:

Ми роводимо благодійний аукціон арт-сноубордів з роботами українських художників. Усі виручені кошти передамо на підтримку програми з психологічної та фізіологічної реабілітації 100 поранених захисників України. Докладніше читайте за деталі посиланням.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis