Salomon випустив фільм про марафонця-невдаху

В описі фільму Salomon зазначає, що Дродді не може похизуватися великою кількістю медалей попри те, що йому довелося «докласти чимало зусиль та багато чим пожертвувати заради бігу». Утім він не занепадає духом й «вірить, що найкраще знання, що його навчив біг — людина не визначається тим, що з нею відбувається, а тим, як вона поводиться у моменти успіху та невдач».

«Коли я відчув, що готовий пробігти свій перший марафон, довго обирав, де саме можу його подолати, що затвердити себе у новому статусі. Я біг у Чикаго і провалився, поїхав до Роттердама і там мене чекало те ж саме. Коли бігаєш коротші дистанції, ти вже наступного тижня маєш змогу покращити результат. У випадку з марафоном ти муситимеш жити довгий час або з хорошим, або з поганим результатом», — розповідає Дродді у фільмі.

Дродді запросили до команди амбасадорів Salomon у 2021 році. Його особистий рекорд у пів марафоні дорівнює 61:48 (2017), а в марафоні — 2:09:09 (2020).

Він кілька разів потрапляв до відбіркових змагань з марафону, щоб потрапити до олімпійської збірної США, але жодного разу не зміг пробитися на Олімпіаду. Утім водночас з результатом 2:09:09 він посідає девʼяту сходинку серед найшвидших американців на цій дистанції. Рекорд США серед чоловіків у марафонському бігові належить Раяну Голлу і становить 2:04:58.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis