Помер актор Меттью Перрі

Актор Меттью Перрі, відомий за роллю Чендлера Бінга у серіалі «Друзі», пішов з життя у віці 54 років. Про це повідомив представник актора, який зазначив, що Перрі помер у суботу 28 жовтня внаслідок утоплення в джакузі у своєму будинку в Пасіфік Палісейдс, Лос-Анджелес

Наразі місцева поліція розслідує смерть Перрі. У коментарі The Los Angeles Times, представники поліції розповіли, що «не знайшли наркотиків чи підозрілих предметів поруч з тілом актора, а також слідів насильницької смерті».

«Ми спустошені смертю нашого дорогого друга Меттью Перрі. Він був неймовірно талановитим актором і невіддільною частиною сім’ї Warner Bros. Television Group. Вплив його комедійного генія відчули у всьому світі, його спадщина житиме в серцях багатьох людей. Це неприємний день, і ми висловлюємо свою любов його родині, його близьким і всім його відданим шанувальникам», — йдеться у заяві Warner Bros. Television Group, яка випускала серіал «Друзі».

У 2022 році Перрі випустив мемуари «Друзі, коханки і велика халепа» (Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing). У книзі актор розповів про свої проблеми з алкоголем та залежність від знеболювальних препаратів, яка почалася 1997 року після аварії на гідроциклі.

За словами Перрі, на лікування залежності він витратив 9 мільйонів доларів. А також, що через неї не памʼятає трьох років зі знімання «Друзів».

Українською автобіографію Перрі випустив «Наш Формат».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis