Тейлор Свіфт стала мільярдеркою

За підрахунками видання Bloomberg, завдяки світовому концертному туру Eras, що розпочався в Аризоні 17 березня 2023, статки Тейлор Свіфт сягнули 1,1 мільярда доларів. У межах турне співачка дасть 146 виступів «на п’яти континентах». Цьогоріч Свіфт виступає у Північній та Південній Америці,  а наступного року їде до Азії, Європи та Австралії

«Свіфт — одна з небагатьох виконавиць, які досягли статусу мільярдера виключно музикою, сольними виступами, цей статок — результат праці та таланту співачки, а також вмілого маркетингу та таймінгу», — зазначає Bloomberg.

Видання пише, що «вело підрахунки у консервативний спосіб, ґрунтуючись лише на активах і доходах, які можна підтвердити або простежити за публічними цифрами». Оцінка статку Свіфт від Bloomberg враховує оцінну вартість музичного каталогу та п’яти будинків співачки, а також доходи від потокових угод, продажу музики, квитків на концерти та товарів.

Також видання врахувало розмір сплачених Свіфт податків, витрати на організацію турів і подорожі, комісійні менеджерам і агентам.

Загалом продаж квитків на концерти Eras наразі приніс 700 мільйонів доларів. Середня вартість квитка — 254 долари. Попереду в співачки — ще 89 концертів. Цьогорічну частину туру вона завершить трьома шоу в Бразилії — 17–19 листопада.

Також Bloomberg звертає увагу, що фільм співачки The Eras Tour став найкасовішим концертним фільмом Північної Америки. За перші вихідні картина зібрала у прокаті США та Канади близько 92,8 мільйона доларів та обігнала попереднього лідера списку роботу Джастіна Бібера Never Say Never.

Утім фільм Бібера зібрав 73 мільйони доларів за весь час прокату.

Bloomberg попросив співачку прокоментувати їхні підрахунки, але не отримав відповіді від Свіфт або її представників.

У третьому кварталі 2023 року концерти Тейлор Свіфт та Beyoncé, і прокат «Барбі» Ґрети Ґервіг та «Оппенгеймера» Крістофера Нолана принесли економіці США близько 8,5 мільярдів доларів.

За підрахунками експертів Bloomberg, концерти співачок, що відбулися протягом третього кварталу 2023 у США, збільшать ВВП країни на приблизно 5,4 мільярда доларів. Зокрема 53 виступи Свіфт принесли економіці близько 4,3 мільярда.

Прокат «Барбі» та «Оппенгеймера» завдяки продажам квитків, попкорну, напоїв і тому подібних товарів, а також закордонному прокату принесе економіці США близько 3,1 мільярда доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis