Послухайте новий реліз Віри Логданіді. Це голосові повідомлення перших днів війни

Мультидисциплінарний проєкт Віри Логданіді Voices — це збірка з восьми треків. В них зібрані реальні голосові повідомлення, які продюсерка записувала чи отримувала в перші дні повномасштабної війни. 

В описі Voices йдеться, що за допомогою звукових фрагментів розмов треки «передають особисті переживання, почуття та настрої людей, які 24 лютого 2022 року о п’ятій ранку прокинулися в новій Україні та стали свідками повномасштабної війни».

«Цей проєкт для мене дуже особистий, і він має важливий меседж, яким я хочу поділитись. Я прагну, щоб зафіксований у цьому проєкті досвід викликав у слухачів емоції, спонукаючи до дій та допомоги Україні», — пояснила Віра.

Voices доступний на Bandcamp.

Разом зі збіркою Kashtan також представили супровідне відео з субтитрами, щоб «надати контекст для міжнародних слухачів».

Логданіді створила Voices в межах мистецької програми Artist in Residence Programme від команди воркспейсу Q21/MuseumsQuartier у Відні. Її запустили для підтримки сучасного мистецтва та його творців.

У вересні 2022 року проєкт виставили в артпросторі MU Hybrid Art House в Ейндховені — він став частиною виставки MOVE ! Body Politics in Motion, присвяченої танцювальній культурі.

Куратором проєкту виступив сербсько-нідерландський художник Богомир Дорінґер, а за візуально частину відповідали київський митець Натан Маркман та студія Blck Box.

Лейбл Kashtan запустила продюсерка, діджей та співзасновниця Rhythm Büro Віра Логданіді у листопаді 2020. Він став своєрідним продовженням однойменного шоу Логданіді на 20ft Radio, в ефірі якого вона знайомить аудиторію з молодими незалежними українськими продюсерами.

«Лейбл — нова планка якості, встановлена для релізів, які тепер почує весь світ, і які можна придбати. Та основна концепція лейблу лишатиметься незмінною: дбайливо відібрані алмази української електронної музики поза межами жанрових кордонів», — йдеться в описі лейблу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis