Донька М. Найта Ш’ямалана дебютує як режисер

Ішана Ш’ямалан, донька режисера М. Найта Ш’ямалана, працює над фільмом The Watchers («Спостерігачі»). Він стане для Ішани повнометражним режисерським дебютом, пише Deadline

The Watchers — адаптація однойменного роману письменника ірландського горор-письменника А. М. Шайна. Він розповідає історію 28-річної художниці Міни, яка опиняється у величезному лісі на заході Ірландії. Вона знаходить притулок, не усвідомлюючи, що цього разом із трьома незнайомцями потрапляє в пастку: щовечора за ними спостерігають і переслідують таємничі створіння.

Реліз фільму очікується в червні 2024 року.

М. Найт Ш’ямалан, а також продюсери Ашвін Райан і Німітт Манкад продюсуватимуть майбутній фільм Ішани. Райан вже співпрацював зі Ш’ямаланом над його стрічками «Спліт», «Скло», «Час» та «Стукіт у двері». Виробництвом займатиметься студія New Line Cinema.

Раніше Ішана вже працювала над проєктами батька. Вона виступала сценаристкою та однією з режисерок  серіалу «Дім з прислугою» для Apple TV+, а також допомагала під час роботи над фільмами Ш’ямалана «Час» та «Стукіт у двері».

В лютому на екрани вийшов п’ятнадцятий повнометражний фільм М. Найта Ш’ямалана («Спліт», «Скло») Knock at the Cabin («Стукіт у двері»).

Ролі в фільмі виконали Руперт Грін («Гаррі Поттер»), який раніше зіграв одну з ролей у серіалі Ш’ямалана «Будинок з прислугою», а також Дейв Батіста («Вартові галактики»), Джонатан Грофф («Матриця: Воскресіння»).

Докладніше про стрічку ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis