Український бренд keep випустив лімітовану капсулу рюкзаків, присвячених «Азову»

Лімітований дроп з трьох рюкзаків keep представили в колаборації з фондом Signal — офіційним фондом-партнером бригади Національної гвардії України «Азов», та артдиректором Богданом Яремчуком. Рюкзаки не можна купити — за умовами, айтеми можна виграти лише під час розіграшу за донат

Нові рюкзаки створені на основі класичного роллтопу keep «Поділ». «Поділ 4308» місткістю від 15 до 20 літрів виготовлений з водовідштовхувального нейлону, з окремим відділенням для ноутбука та потаємною кишенею на спинці. 

Однією з частин рюкзака стала розгрузка у формі бронежилета з матеріалу Cordura 500D. Його використовують для створення тактичного спорядження, взуття та одягу. 

Основу рюкзака виконали у світло-бежевому кольорі, розгрузку — в кольорі хакі. Останню також прикрасили зашифрованою абревіатурою 4308.

«У розробці рюкзака понад усе нам хотілося уникнути тривіальностей, але, одночасно з цим, витримати кольорову відповідність камуфляжу», — пояснили в keep. 

За словами артдиректора Богдана Яремчука, він хотів створити дизайн, що уособлював би «єдність тилу та фронту, не заграючи з мілітарною естетичною».

«Я почав з дослідження – історії ”Азову”, їхніх цінностей, візуальних елементів, того, як військові виділяють себе. Так, з’явилася концепція з бронежилетом як символом захисту, який здобувається і відстоюється нашими героями». 

На внутрішній частині рюкзака, як і на всіх виробах бренду, розмістили маніфест. Його написала письменниця Ірина Виговська.

Повний текст маніфесту:

Кожен твій рух буде з думкою, зі змістом, буде у пам’яті. Кожен твій рух означатиме, що ти не осторонь. Ти робиш все в ім’я перемоги і ні на секунду не забуваєш, якою ціною ти ходиш містом із рюкзаком.

Бути разом означає бути сильними. Стояти плечем до плеча. Як стіна, через яку не перелізеш. Створювати кордон між тим, що захищатимеш попри все, і тим, що з часом поросте травою. Бути разом означає ніколи не залишати своїх. Особливо, коли свої йдуть до бою. За тебе і заради країни.

Ворог боїться Азову.

Але він не знає, що Азов тепер — вся країна. 

І ти.

Як отримати рюкзак «Поділ 4308»

Щотижня keep розігруватимуть по рюкзаку. Переможця першого розіграшу визначать 24 лютого о 21:00 — результати опублікують на сторінці Signal Fund.

Для участі потрібно:

— Задонатити суму, кратну 500 гривням, у банку за посиланням та залишити у коментарі до переказу свій нік в Інстаграмі. На момент написання замітки на рахунку вже зібрали понад 20 тисяч гривень.

— Зробити репост публікації з розіграшем і сторіз та відмітити акаунти keep та Signal Fund.

Всі зібрані кошти Signal Fund передасть на потреби бригади «Азов».

keep створювався як бренд рюкзаків WE ARE ABLE. У 2017 році, після шести років роботи, він провів ребрендинг та змінив підхід до виробництва аксесуарів.

Докладніше про це засновник keep Микола Серезітінов розповів у нашому матеріалі.

keep робить акцент на міській естетиці: у кампейнах просуває Київ та створює колаборації з локальними художниками та командами, серед яких фестиваль don’t Take Fake, видання The Village, вуличні художники OBIES та RUBAE.

У 2021 році бренд запустив еколінійку — keep it green.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis