Протягом доби українці купили понад 1000 мемуарів Метью Перрі

Протягом доби після новини про смерть Метью Перрі видавництво Наш Формат» продало понад 1000 примірників його автобіографії «Друзі, коханки і велика халепа» українською — решту другого накладу паперової книги, пише Forbes Ukraine. Також українці купили понад 200 примірників електронної версії мемуарів, які вийшла в українському перекладі на початку липня 2023

За підрахунками Forbes, таким чином «Наш Формат» зміг заробити протягом доби 627 тисяч гривень — ціна паперової книги становить 550 гривень, а електронної — 385.

Виконавча директорка «Нашого Формату» Анастасія Нікітіна розповіла виданню, що загалом її видавництво надрукувало пʼять тисяч примірників автобіографії Перрі. Наразі усі вони розпродані. За словами Нікітіної, «для українського ринку продаж пʼяти тисяч екземплярів за чотири місяці — дуже хороший показник».

Вона також розповіла, що на платформі OLX вже перепродають біографію актора майже вдвічі дорожче — за 1000 гривень.

Третій наклад біографії Перрі «Наш Формат» віддав у друк 30 жовтня. Її уже можна передзамовити на сайті видавництва.

Мемуари Перрі вийшли у 2022 році. У книзі актор розповів про свої проблеми з алкоголем та залежність від знеболювальних препаратів, яка почалася 1997 року після аварії на гідроциклі.

За словами Перрі, на лікування залежності він витратив 9 мільйонів доларів. А також, що через неї не памʼятає трьох років зі знімання «Друзів».

Актор Метью Перрі, відомий за роллю Чендлера Бінга у серіалі «Друзі», пішов з життя у віці 54 років. Про це повідомив представник актора, який зазначив, що Перрі помер у суботу 28 жовтня внаслідок утоплення в джакузі у своєму будинку в Пасіфік Палісейдс, Лос-Анджелес.

Наразі місцева поліція розслідує смерть Перрі. У коментарі The Los Angeles Times, представники поліції розповіли, що «не знайшли наркотиків чи підозрілих предметів поруч з тілом актора, а також слідів насильницької смерті».

«Ми всі спустошені втратою Метью. Ми були більш ніж просто акторами. Ми — сім’я. Нам так багато є чого сказати, але просто зараз нам потрібен час, щоб оплакати й пережити цю незбагненну втрату. Зараз наші думки та наша любов із сім’єю Метью, його друзями та всіма, хто любив його в усьому світі», — таку заяву випустили колеги Перрі за «Друзями» — Дженіфер Еністон, Ліза Кудроу, Кортні Кокс, Метт Леблан та Девід Швіммер.

«Ми спустошені смертю нашого дорогого друга Метью Перрі. Він був неймовірно талановитим актором і невіддільною частиною сім’ї Warner Bros. Television Group. Вплив його комедійного генія відчули у всьому світі, його спадщина житиме в серцях багатьох людей. Це неприємний день, і ми висловлюємо свою любов його родині, його близьким і всім його відданим шанувальникам», — йшлося у заяві Warner Bros. Television Group, яка випускала серіал «Друзі».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis