Проєкт «warнякання» Антона Слєпакова та Андрія Соколова випустив альбом

На дніпровському лейблі Dnipropop вийшов лонгплей «warнякання» спільного проєкту музикантів Антона Слєпакова та Андрія Соколова. До нього увійшли 23 треки, перезаписані та зведені Антоном та Андрієм в Дніпрі, — місті, де вони познайомились та почали роботу над проєктом «warнякання»

Треки з альбому музиканти вже виконували на понад 70 благодійних концертах в Україні та Європі, проте вирішили наново перезаписати композиції та поєднати в одному релізі.

Над мастерингом та зведенням вони працювали на домашній студії музиканта Monotonne, тому, на думку музикантів, «композиції звучать по-домашньому тепло та носять в собі терапевтичний ефект». Ось як описує реліз Антон Слєпаков:

«Попри зашкалюючу концентрацію тексту в кожному треці, в цілому warнякання — це особливий вид німоти. Бо жодне слово не в змозі описати наш стан та відчуття у лютому 2022 року… Кожен трек “warнякання“ — маленька документальна короткометражка. Щось повністю документальне, щось вигадане та додумане… “ПТСР“ був зафіксований у Вознесенську, “Безсилля“ — у Харкові, “Без війни“ та “Розмова з Реф‘юджізасом“ — в нашому європейському турі. Абсолютно мобільна пересувна машина спогадів, фіксування злочинів та відбиток часу». 

За словами Андрія Соколова, «warнякання» розпочинався як суто документальний проєкт, з метою зафіксувати стани, ситуації та емоції під час повномасштабної війни, а реліз у поєднанні з майбутнім київським концертом Антона та Андрія «покаже проєкт в його найкращому прояві».

«Я слухав ці треки сотні разів при створенні і на концертах, але відслуховуючи матеріал перед майбутнім релізом мене накрило від того, який потужний і тонкий одночасно витвір в нас вийшов. Стани та ситуації в альбомі знайомі кожному, хто продовжує лишатись в Україні, боротись і жити на тлі війни».

На початку 2024 року «warнякання» випустять на вінілі.

Про концерт «warнякання» в Києві

21 листопада Слєпаков та Соколов представлять альбом наживо під час концепту warнякання 5:0 в Будинку Кіно.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Антон Слєпаков (@antonslepakov)

Запрошеними артистами, які підготують для концерту ексклюзивні програми, стануть Стас Корольов, Si Prosses, Олександр Михед, Анастасія Весна, Євгеній Дубовик, Олександр Колмен-Сердюк та DID.

Антон Слєпаков та Адрій Соколов випустили перші два треки з мініальбома «warнякання» 22 березня 2022 року. У своїх композиціях музиканти висвітлюють тему війни, свої емоції та російську пропаганду, а треки складаються з поезії Антона Слєпакова під електронний супровід Андрія Соколова.

Фотографію для обкладинки Слєпаков обрав з-поміж світлин фотографа видання «Ґрати» Стаса Юрченка, який наразі документує війну у Києві та області. На ній зображений робочий стіл фотографа «в сховищі в перший комендантський день».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis