PUMA представляє український кампейн Slipstream&Cali

В Україні стартували продажі колекції Slipstream&Cali. Презентувати колекцію PUMA запросила постійну амбасадорку DOROFEEVA, а також Олександра Зінченка, який вперше став обличчям колекції бренду. DTF Magazine показує кампейн та знайомить з Slipstream&Cali

Про кампейн

У кампейні поєднуються фірмовий слоган PUMA FOREVER.FASTER., «який вже став частиною ДНК бренду», а також тема метавсесвіту, «не обмеженого можливостями та кордонами уяви».

«У спорті нові таланти, нові ідеї задають темп нашому майбутньому. PUMA об’єднує в собі сучасні та інноваційні погляди. При цьому не боїться ризикувати та підходити до гри по-новому. Завжди попереду інших. Завжди швидше», — говорять в команді бренду.

Про колекцію

В Україні колекція представлена жіночими та чоловічими моделями кросівок Slipstream, а також оновленою жіночою моделлю Cali Court.

Взуття доповнили спортивним одягом з лінії PUMA Downtown: спортивними костюмами, штанами, сорочками, лонгслівами та футболками. Речі представлені у чорному, молочному, бежевому та рожевому кольорах.


В Україні колекцію Slipstream&Cali з 9 серпня можна придбати у фірмових магазинах PUMA та магазинах-партнерах бренду, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

  

В травні PUMA представив в Україні колекцію Slipstream, амбасадорами якої виступив електронний гурт TVORCHI. 

Ключовий меседж Slipstream — «класика назавжди». Таким чином бренд маніфестує, що «передає естафету створення сучасної класики наступному поколінню», і доводить це на прикладі експериментів з уже знаковими силуетами. Акцентними моделями Slipstream стали спортивний костюм T7 і модель кросівок з однойменною назвою колекції.

Докладніше про колекцію Slipstream ми розповідали тут.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis