PUMA випустив в Україні колаборацію з лондонським універмагом Liberty

Німецький бренд вдруге об’єднався зі знаковим лондонським універмагом Liberty. Результатом співпраці стала нова колекція — як і спільний реліз 2021 року, вона присвячена жінкам та їхній силі

Друга колаборація PUMA x Liberty «покликана розширити можливості сильних жінок, які сміливо приймають свою дику природу».

Колекція складається зі спортивних штанів, світшотів, джерсі, шортів та футболок з графічними принтами. Всі речі виконані в зелено-персикових кольорах, а основним акцентом в дизайні стали квіткові принти — характерний елемент Liberty.

Взуття в колаборації представлене баскетбольними кросівками PUMA Slipstream, жіночими футбольними бутсами Puma ULTRA та FUTURE Z, сліпонами PUMA Suede Mayu Slip-on та шльопанці PUMA Leadcat 2.0. 

В новій версії PUMA Slipstream білу основу пари прикрасили кейджем із зображенням польових квітів, «красою та невимушеною природою» яких надихались в роботі над колаборацією.

Оновлені бутси Puma ULTRA отримали посилений верх з надлегкої тканини ULTRAWEAVE, підошву подвійної щільності та бежевий колорвей, доповнений квітковим принтом на п’яті та логотипом PUMA в передній частині. 

Модель Puma FUTURE Z оснащена технологією FUZIONFIT+, що забезпечує комфортну посадку та фіксацію на стопі, гнучким текстурованим верхом, а також підошвою Dynamic Motion System для кращого зчеплення з поверхнею. 


Придбати речі з колекції PUMA x Liberty можна в мережі фірмових магазинів PUMA та на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Що треба знати про Liberty?

Лондонський універмаг Liberty відкрився у 1875 році. Протягом своєї історії він «відігравав важливу роль у розвитку художніх стилів» та «володів нерозривним зв’язком з мистецтвом і дизайном».

Одним із найвпізнаваніших елементів Liberty завжди були квіткові принти, які стали однією з особливостей речей у колабораціях з PUMA.

Якою була перша колаборація PUMA x Liberty?

Першу спільну колекцію PUMA та Liberty випустили восени 2021 року.

Спортивні костюми, лонгсліви, худі, сукні та куртки, як і три моделі взуття, прикрасили принтами та вишивкою з польовими квітами.

«Це звернення до жінок, які, як і польові квіти, кожного дня стають кращою версією себе, попри примхливі умови середовища, в якому знаходяться», — описали колекцію в PUMA.

Докладніше про неї ми розповідали тут.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis