PUMA x SPONGEBOB: Спортивний бренд представив колаборацію з каналом Nickelodeon

PUMA представив в Україні весняно-літню колекцію, створену в колаборації з дитячим телеканалом Nickelodeon. Її присвятили мультсеріалу «Губка Боб Квадратні Штани»

В колекції представлені речі для дорослих та дітей. Вона складається зі спортивних костюмів, футболок, худі та легінсів, прикрашених принтами з головними героями мультсеріалу — Губки Боба та морської зірки Патріка.

Більшість одягу виконана в жовтому кольорі, «як відсилання до головного героя», а для інших речей використали рожевий, блакитний, чорний та сірий кольори.

Частину речей також доповнили квітковими принтами, що відсилають до міста Бікіні Боттом, в якому живуть персонажі серіалу «Губка Боб Квадратні Штани».

З аксесуарів до колекції увійшли два варіанти дитячих рюкзаків: у чорному та рожевому кольорі, та функціональна сумка-кросбоді у чорному кольорі.

В колаборації також представлені дві моделі кросівок для дорослих: PUMA Suede та PUMA Slipstream, а також дитячі версії: Puma Slipstream Youth, Puma Carina 2.0.

Пари виконали у жовтому кольорі, прикрасили принтами та підвісками із зображенням Губки Боба, а дитячу модель Puma Carina 2.0 в білому кольорі доповнили зображеннями рожевих медуз.


Придбати речі з колекції PUMA x SPONGEBOB можна у флагманських магазинах PUMA в ТРЦ «ЦУМ» та Ocean Plaza, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis