PUMA та Аліна Паш представляють в Україні нову версію кросівок Suede

Німецький спортивний бренд випустив модель Suede Mayu, яку вже можна купити в Україні. Обличчям нового кампейну стала амбасадор PUMA та одна з героїнь кампанії «Вона надихає» Аліна Паш


В основі нових кросівок — класичний замшевий верх PUMA Suede зі шкіряними «хвилями». Головною відмінністю оновленого силуету стала потовщена підошва.

Модель доступна у базових чорно-білих та кольорових варіантах: синьому, червоному, жовтому, хакі, блакитному та пудровому.

Команда бренду говорить, що PUMA Suede Mayu «виводить на новий рівень оригінальне ДНК моделей Suede та доводить, що взуття на платформі ніколи не вийде з моди».

В кампейні кросівок Аліна Паш «показала, що можна бути різною, залишаючись собою».

Протягом ролика вона змінює пари кросівок в залежності від ситуації та образу, а на фоні грає уривок треку з майбутнього альбому виконавиці.

«Смілива гра зі змінами стилю доводить, що Suede Mayu — ідеальна пара до будь-якого настрою», — коментують кампейн в PUMA.

Кросівки вже доступні до продажу у фірмових магазинах PUMA та онлайн.


Що треба знати про кампанію «Вона надихає»

PUMA розпочав кампанію у 2020 році. Її ціль — розповісти та відзначити досягнення жінок по всьому світу.

Героїні проєкту ділять власними історіями успіху у спорті, культурі та моді та «не бояться змінюватися та виходити за рамки соціальних очікувань».

Глобальним амбасадором кампанії стала співачка Дуа Ліпа.

Матеріал підготовлено за підтримки:

Не пропустіть інші колекції PUMA в Україні:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis