Раян Гослінг про роль Кена: «У нього важке життя, у нього немає грошей, роботи, машини та дому»

Під час інтервʼю для шоу Entertainment Tonight Раян Гослінг зазначив, що життя його персонажа Кена з майбутнього фільму Ґрети Ґервіг («Маленькі жінки», «Леді-Птаха») «Барбі» «набагато важче за життя шпигуна ЦРУ з фільму Netflix “Сіра людина”, адже у Кена немає ані грошей, ані роботи, ані машини, ані будинку»

Також ведуча згадала епізод у «Сірій людині» (премʼєра фільму відбудеться 22 липня), у якому персонаж Кріса Еванса («Месники») називає героя Гослінга «лялькою Кеном». У відповідь Гослінг сказав, що подібне порівняння його «зовсім не ображає й він навіть пишається ним»: «Адже я володію такою собі “кенергію” і це відчувається, це очевидно».

Щодо стрічки «Барбі», актор погодився з думкою Марго Роббі, яка виконує роль Барбі про те, що цей фільм стане «геть не тим, чого очікують глядачі». Гослінг також пожартував, що той яскравий одяг, який вони з Роббі носять на зйомки «узагалі ніщо у порівнянні з майбутньою картиною».

Зйомки «Барбі» почалися у 2022 році та наразі тривають у Лос-Анджелесі. Її виробництвом займається студія Warner Bros.

Сюжет та остаточний каст фільму поки що не розкривають, але відомо, що Барбі та Кенів буде декілька їх зіграють різні актори. Також підтверджена участь у фільмі Ісси Рей, Вілла Феррелла, Кейт Маккіннон, Сіму Лю, Майкла Сера та Америки Феррера.

Премʼєра стрічки запланована на 21 липня 2023 року.

Робота над фільмом «Барбі» почалася у 2014 році. Початково компанія-виробник Mattel підписала договір про виробництво стрічки з Sony Pictures. За непідтвердженою інформацією, головну роль у картині мала зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), яка пізніше відмовилася.

Ґервіг приєдналася до команди фільму у 2019 році. Разом з режисером та чоловіком Ноєм Баумбахом («Шлюбна історія») вона написала сценарій.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis