Closer проведе дві вечірки в Берліні

Команда київського Closer анонсувала два «масштабні івенти» Closer Solidarity Party at Zenner в берлінському арт-павільйоні Zenner. Перша з них пройде 30 липня, а наступна — 20 серпня

За словами команди, заплановані вечірки — «це можливість вдихнути трохи свободи, відсвяткувати життя, а також зібрати кошти для конкретних волонтерських ініціатив України та, нарешті, трохи подбати про себе та резидентів клубу».

«Сьогодні Closer робить усе можливе, щоб допомогти Україні. Крім того, ми шукали місце для вечірок у Берліні. І ми знайшли Zenner: прекрасний 200-річний будинок з танцювальним залом на березі річки Шпрее… Тому Closer приїжджає до Берліна з двома масштабними подіями (поки що), солідним лайнапом та власним підходом до організації вечірок: переосмисленням простору, увагою до акустики приміщення, посиленням звукової системи, декораціями та… Інною на дверях».

В лайпапі Closer Solidarity Party 30 липня заявлені як українські, так і світові музиканти. Серед них електронний музикант Heinali, який зіграє 30-хвилинний сет за участі свого батька, степ-танцівника Володимира Шпудейко (проєкт SynthTap), а також Костянтин Лобанов з Dnipro modular.

Повний розклад:

Opening (22:00):

SynthTap (Heinali  + Volodymyr Shpudeiko)/ live 
Volodymyr Gnatenko 

 Party (0:00):

Edward  
Evan Baggs  
Lawrence  
Vera  
Vova Klk  
Yone-Ko 
Alex Savage  
Lobanov K./ live 
Kör Boira/ live 
Ponura  
Si Process/ live 
Tamiq

 

View this post on Instagram

 

Допис, поширений Closer (@closer.ua)

Попередній продаж квитків вже відкритий на сайті Resident Advisor. На момент написання їхня ціна — 10 євро, а згодом вона виросте до 15 євро.

Квитки також можна буде придбати на вході: з 22:00 до 0:00 — 15 євро, з 0:00 — 18 євро. Українці зможуть купити їх за 10 євро, проте потрібно буде пред’явити паспорт.

В червні цього року клуби та заклади на Нижньоюрківській, 31 об’єдналися у громадську організацію «Стрічкоткацька Фабрика» та анонсували запуск нового проєкту «На часі», який стартував 25 червня. Його мета — підтримати українських митців, артистів та власні установи, які «зараз знаходяться у скрутному становищі».

Докладніше про ініціативу ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis