Reface запустила додаток для створення українських мемів

Українська компанія Reface запустила «Мемомет» — безкоштовний застосунок для створення українських мемів. Завантажити його можна на смартфони ioS та Android

У «Мемометі» можна створити авторську картинку або використати один з шаблонів. Список останніх розробники будуть доповнювати.

За допомогою нейромереж користувачі можуть вирізати об’єкт чи людину з будь-якого зображення — штучний інтелект в основі застосунку автоматично розпізнає їх. Далі вирізане зображення можна вставити на один з запропонованих фонів та доповнити текстом.

Серед готових персонажів у галереї «Мемомета» вже є, наприклад, Володимир Зеленський, Олексій Арестович та Віталій Кім, а також деякі з предметів, що асоціюються з війною росії проти України: трактори, дорожні знаки та військова техніка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Reface (@reface)


«Сьогодні наше актуальне — це жарти про джавеліни та Чорнобаївку, чмоню, Марченко, цитати Зеленського, руський корабель, Кім, Арестович, та я вам сейчас покажу, откуда готовилось нападение. Ще до війни ми почали створювати окремі інструменти для генерації мемів, тож тепер адаптували дещо з того та швидко зібрали в продукт, аби підняти бойовий дух українців. Гумор — це точно частина українського культурного коду. Напевно, це перша війна у світі з такою кількістю мемів і цілющих жартів. Тож хай несеться», — прокоментував запуск додатку співзасновник Reface Дмитро Швець.

Охочі можуть надіслати свій готовий мем до Телеграм-каналу «Мемомет», в якому команда публікує відібрані зображення користувачів.

Наприкінці березня команда Reface запустила стрим-марафон #StreamersWithUkraine. Мета проєкту — зібрати мільйон доларів на підтримку українців, які постраждали від ​​війни.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Reface (@reface)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis