«Музика стала моєю опорою та терапією»: Koloah випустив новий альбом

Дмитро Авксентьєв, він же Koloah, випустив новий альбом Serenity («Безтурботність»). За словами музиканта, роботу над релізом він почав ще до повномасштабного наступу росії 24 лютого, а частину треків написав вже у воєнний час

This publication is also available in English

В Serenity ввійшли вісім треків. Усі кошти з продажу альбому направлять на рахунок благодійного фонду «IT Військa», що надає гуманітарну допомогу жителям України.

Koloah розповідає, що «у щоденному пеклі музика стала його опорою та терапією». Альбом — це рефлексія на події, що відбуваються нині в Україні: «Усе що ми бачимо навколо — це страх, злість, біль, виснаження, поламані долі, безневинні жертви війни, яка стала геноцидом українського народу».

Ось як музикант пояснює рішення випустити альбом зараз:

«24 лютого моє життя перевернулося на нічний кошмар, а тривога стала головним почуттям — вона переслідує нас куди б ми не їхали, та що б не робили. 

Після того як ракети стали долітати в місто і ворожі війська дійшли майже до центру, я взяв свого кота, дві футболки, кофту, ноутбук і поїхав з Києва. Чи зможу я повернутися у рідне місто, чи буде Київ таким, яким я його пам’ятаю? Напевне лише в спогадах. Після поспішних зборів почалася подорож тривалістю майже 70 годин, поки я не дістався місця, де зміг осісти та спробувати знайти нову опору. Проте навіть тут долинають звуки сирен та чутно вибухи ракет. Зараз ніхто не може передбачити перебіг подій, важко зрозуміти, що буде через тиждень, ми не впевнені чи наступить завтра».

Обкладинки для релізу створив дизайнер Діма Горенюк.

У березні Koloah приєднався до відкритого листа представників української електронної сцени до світових культурної та музичної спільноти. Більше 50 електронних музикантів, формацій, промоутерів та організаторів звернулися  з проханням «разом чинити спротив російській агресії».

Koloah — це проєкт українського музиканта та продюсера Дмитра Авксентьєва, який також виступає під псевдонімами Voin Oruwu та Tropical Echobird.

Koloah: «Треба бути романтиком, щоб створити щось класне»

Виступав на фестивалях Brave! Factory, Strichka, Next Sound, вечірках Схема, Cxeма x Boiler Room, Veselka, в ∄ на Кирилівській, а також у Нью-Йорку, Берліні, Барселоні, Кракові та інших містах. Пише саундтреки до відеоігор, фестивального кіно та перформансів танцювального гурту Apache Crew.

В грудні 2020 року Koloah запустив власний лейбл.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis