Takflix випустив добірку фільмів Олександра Суровцова «Маріупольський феномен»

В добірку «Маріупольський феномен» увійшли три експериментальні чорно-білі короткометражні стрічки, що показують побут та життя міста.  Їх автор — режисер Олександр Суровцов з Маріуполя 

Всі кошти з продажу добірки підуть на підтримку Олександра та його родини.

«Онтологія»

«Один день з життя робітника. Збір дротів на металобрухт. Годування безпритульних собак. Рубання дрів і топлення пічки. Відкривання воріт для більш важливих людей. Зепінґ і проста їжа.».

«Цілковита незнайомка»

«Біль і розчарування від втрати близької людини. Перманентний пошук себе і сенсу життя. Самотність і відстороненість від реальності. Знаходження жаданого катарсису в кінці шляху».

«Компас»

На момент написання замітки на сайті вказано, що за умовами ліцензійного договору цей фільм тимчасово не доступний для перегляду. 

«Тут немає нічого абсолютного. Все унікальне. Пошук універсального напрямку допоможе нам зробити повне коло і визначитися з вірним маршрутом у майбутнє. Це є…».

З початку війни росії проти України Олександр перебував з родиною у блокадному Маріуполі. 18 березня їм владось виїхати з міста, проте режисер не зміг вивезти з собою свою камеру.

«За словами Олександра, за час війни вони з сім’єю навчилися готувати на багатті практично всі страви, ночували в вогкому бомбосховиці, один раз потрапили під авіаудар, три рази — під обстріл градами, бачили мертві тіла на узбіччі, втратили роботу, зарплату та мирне небо», — пишуть в Takflix.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Takflix (@tak_flix)

У березні стримінг Takflix склав добірку «Маріуполь, я люблю тебе».

Туди увійшли чотири короткометражні документальні фільми присвячені Маріуполю, який з першого березня перебуває в блокаді. Доступ до підбірки коштує 200 гривень, а 50% від продажу квитків направлять на волонтерський рахунок Маріупольської міської ради.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Takflix (@tak_flix)

У квітні Takflix випустив документальну стрічку «Маріуполіс» (Mariupolis) 2016 року, щоб вшанувати пам’ять литовського режисера Мантаса Кведаравічуса, вбитого 2 квітня у Маріуполі.

Половину коштів з продажу квитків перерахують організаціям «Платформа ТЮ», «ТворчСхід» та «Пілігрим», які допомагають з евакуацією маріупольців.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis