Режисер «Я — легенда» екранізує відеогру Bioshock для Netflix

Режисер Френсіс Лоуренс (франшиза «Голодні ігри») та сценарист Майкл Грін («Той що біжить по лезу 2049», «Американські боги») займуться кіноадаптацією шутера Bioshock, пише Deadline. Про план екранізувати гру та партнерство з видавцем ігор Take-Two Interactive Netflix оголосив у лютому 2022 року і з того часу шукав режисера та сценариста

Коли почнеться повноцінне виробництво фільму поки невідомо. Наразі Грін працюватиме сам над адаптацією сценарію, а Лоуренс завершуватиме приквел «Голодних ігор» — «Баладу про змій та співочих пташок» (The Ballad of Songbirds and Snakes), події якої розгортаються за 64 роки до подій у «Голодних іграх».

Bioshock — видана у 2007 році гра у жанрі шутеру від першої особи з рольовими елементами. Створена студією 2K Boston/2K Australia (наразі Irrational Games).

Дія шутера відбувається у 1960 році. Головний герой, молодий хлопець Джек Раян, виживає після загадкової авіакатастрофи в Атлантичному океані й потрапляє у підводне місто Захоплення (Rapture). Його жителі в минулому намагалися побудувати місто-утопію, але через зловживання речовиною АДАМ для отримання молодості та надзвичайних здібностей, перетворилися на мутантів, що воюють між собою. Щоб вибратися звідси Джеку доведеться боротися з ними, а також долати інші небезпеки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis