Бар HVLV влаштовує виїзну благодійну вечірку в Берліні 

27 серпня у клубі Re:mise HVLV Bar організує 15-годинний івент EXILE, що обʼєднає київських і берлінських артистів та комʼюніті. Вечірка почнеться о 21:00 та триватиме 15 годин, до 12:00 наступного дня. Загалом на двох танцювальних майданчиках виступлять 15 артистів. Розпочнеться подія хіп-хоп перфомансом від OTOY.

Зібрані кошти організатори передадуть фонду 100 Drones for Ukraine, з яким HVLV Bar співпрацює від початку повномасштабного вторгнення

За словами співзасновника HVLV Bar та куратора події Андрія Янковського, Берлін для проведення EXILE обрали зокрема й через те, що команда бару привозила до Києва багатьох місцевих артистів, завдяки чому вдалося побудувати міцний звʼязок з локальним комʼюніті.

Також, додає Яновський, саме в Берлін після 24 лютого переїхала найбільша кількість українського креативного класу, через що там сформувалася потужна українська спільнота.

«Це також зручна локація і з точки зору розташування не надто далеко від України, і разом з тим, одне з тих місць, де дуже потрібно постійно нагадувати про нас і нашу культуру. В Польщі, на мій погляд, ситуація дещо інакша, там всі разом з Україною проживають ці останні шість місяців. Натомість в Німеччині люди схильні швидко перемикатися, особливо в Берліні. Що більше тут проходитиме українських культурних івентів, тим, я сподіваюсь, це краще впливатиме на суспільну і політичну позицію країни», підсумовує Андрій в коментарі для DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HVLV (@hvlv_kyiv)

Окрім фандрейзингу Янковський розглядає EXILE і як ще одну нагоду представити українську сцену закородоном.

«Нам вже давно є що показати. Берлінські артисти регулярно виступають на українських клубних майданчиках, а навпаки буває значно рідше. Зараз, звісно, ситуація сильно змінилась і багато наших імен можна побачити в європейських лайн-апах. Проте вдома ще стільки крутих проєктів, які заслуговують на увагу, і українські промоутери мають розповісти про них світові», розмірковує Андрій.

Квитки на подію можна придбати на сайті Resident Advisor. Ціна на вхід для українців становитиме 10 євро. Інші гості зможуть на вибір придбати звичайний вхідний квиток за 18 євро або благодійний, що коштуватиме 25 євро.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis