Опитування: 40% українців перестали слухати російську музику

Соціологічна група «Рейтинг» опублікували результати 17 загальнонаціонального опитування «Ідентичність. Патріотизм. Цінності». Інституція дослідила, як українці бачать майбутнє України, які емоції відчувають, коли думають про країну, їхню самоідентифікацію, ставлення до білорусів та росіян тощо

Згідно з результатами опитування, понад 40% опитаних українців взагалі перестали слухати російську музику, ще 18% не слухали раніше і зараз не слухають.

Загалом майже 60% респондентів не слухали російську музику протягом останніх пів року і ця цифра зросла майже вп’ятеро в порівняні з тогорічним опитуванням. Тільки 25% опитаних українців продовжують слухати російську музику.

Також «Рейтинг» відзначив «різке зниження рівня споживання російського контенту українцями». Зокрема більше ніж 40% опитаних взагалі перестали дивитися російські серіали, ще 25% казали, що не дивилися їх і раніше.

Загалом майже 70% респондентів не дивились російські серіали протягом останніх пів року і ця цифра зросла втричі у порівнянні з тогорічним опитуванням. Тільки 15% опитаних «Рейтингом» продовжують дивитись російські серіали.

За даними соціологічної групи, до 24 лютого частіше за інших російські серіали дивилися старші опитані, жінки, мешканці сходу та півдня. Музику слухали молодь та середнє покоління, чоловіки. Наразі ж створені у російській федерації серіали дещо частіше інших дивляться середнє покоління та жінки.

Музику найчастіше слухає молодь, середнє покоління та чоловіки (приблизно третина опитаних у цих категоріях надалі продовжують слухати музику російських виконавців).

Опитування відбулося 17 та 18 серпня. У його межах «Рейтинг» спілкувався з українцями від 18 років. Опитування охопило усі області, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв’язок. Загалом група опитала 1000 українців.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis