Подивіться трейлер відеогри Dune: Awakening

Норвезька ігрова студія Funcom представила перший трейлер багатокористувацької онлайн-гри з відкритим світом Dune: Awakening під час презентації на німецькій виставці Gamescom. Дія гри відбуватиметься на планеті Арракіс, а її сюжет «натхненний класичними творами Френка Герберта та фільмом Дені Вільньова»

У трейлері Dune: Awakening Пол Атрейдес декламує знамениту промову «Страх вбиває розум» (Fear is the mindkiller) перед зустріччю з Піщаним червʼяком.

Головною метою гравців стане виживання на Арракісі. Вони будуватимуть укриття та бази, досліджуватимуть планету пішки та за допомогою місцевих транспортних засобів, шукатимуть скарби у перервах між піщаними бурями та збиратимуть спайс.

Гра отримала власну сторінку на платформі Steam. А всі охочі можуть записатися на майбутнє бета-тестування гри.

Дата релізу поки невідома.

Funcom підписала контракт з кіностудією Legendary Entertainment, що володіє правами на екранізацію «Дюни», у 2019 році. Норвезька студія планує випустити мінімум три гри за романами Герберта.

Першу відеогру за мотивами «Дюни» випустила у 1992 році французька студія Cryo Interactive Entertainment. Вона стала першим проєктом компанії.

Головним героєм гри став Пол Атрейдес, сюжет багато в чому повторював перший роман з циклу книг Герберта, а образи персонажів багато в чому повторювали героїв «Дюни» Девіда Лінча, яка вийшла у 1984 році.

Гра поєднувала елементи стратегії та квесту. На початку гравці мали досліджувати планету та домовлятися з ключовими персонажами, а згодом переходили до видобутку спайсу, найму військових та боротьби з Харконеннами й Імператором.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis