Riot Division надає військовим постійну знижку

Український бренд Riot Division ще з початку військової агресії у 2014 році надає військовим 50% знижку на придбання речей. Тепер вона доступна не лише учасникам бойових дій зоні АТО та ООС, а й військовим медикам, працівникам ДСНС та усім бійсям ЗСУ 

Купити речі зі знижкою можна лише у концепт-сторі бренду на Рейтарській, 9. Для цього потрібно показати оригінал посвідчення, що підтверджує статус військового.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Techwear designed in Ukraine (@iamriotdivision)

В Riot Division уточнили, що знижка надається власнику документа особисто, формується від початкової ціни товару та не сумується з іншими дисконтними пропозиціями.

«Riot Division залишає за собою право позбавити знижки власника посвідчення у випадку передачі посвідчення другим особам, використання знижки не в особистих цілях (для подальшого продажу і т.д.) та у інших випадках без пояснення причин», — пишуть на сайті.

З початку повномасштабної війни в Украаїні засновник бренду Riot Division Олег Мороз вступив до лав ТРО Києва.

Історія бренду Riot Division почалася в 2010 році, коли його засновник Олег Мороз вирішив створити худі з маскою.

«Споконвічні цілі Riot Division були досить прозаїчними — зробити худі з маскою, в якій було б зручно битися під час футбольних виїздів. Ми їх досягли досить швидко і далі набирали досвіду у виробництві, дизайні, шукали себе та свій стиль», — розповідала в інтерв’ю DTF Magazine команда Riot Division.

Тепер бренд випускає колекції, зокрема спортивне взуття, а також розширює асортимент аксесуарів. Одна з головних особливостей бренду — функціональні речі-трансформери.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis