Вийшов трейлер «Злочинів майбутнього» Девіда Кроненберга з Леа Сейду, Вігго Мортенсеном та Крістен Стюарт

Фантастичний боді-горор стане першою за вісім років роботою Кроненберга («Муха», «Голий ланч»). У центрі сюжету — персонажі Вігго Мортенсена та Леа Сейду, відомі артисти, що заробляють перформансами, під час яких демонструють власні видозмінені органи

Їхні вистави привертають увагу розслідувачки (Крістен Стюарт) з Національного реєстру органів, яка розкриває справжню мету цих двох — запустити новий етап еволюції людства.

Сценарій до фільму Кроненберг написав ще 20 років тому, повернутися до нього режисера змусив продюсер Роберт Лантос під час пандемії COVID-19.

«Злочини майбутнього» стане четвертою спільною роботою Мортенсена та Кроненберга. Раніше вони співпрацювали у «Небезпечному методі» (2011), «Пороку на експорт» (2007) та «Виправданій жорстокості» (2005).

Премʼєра стрічки відбудеться на Каннському фестивалі, який почнеться 17 травня. Фільм змагатиметься за головний приз форуму — «Золоту пальмову гілку».

Другого червня мережі «Планета кіно» та Multiplex почнуть прокат фільму в Україні

Кроненберг зняв фільм з такою ж назвою у 1970 році, втім, до глядачів стрічка дійшла тільки у 1984. Перший варіант режисер присвятив експериментам та мутаціям, у ньому не було діалогів — лише закадровий голос.

Згідно з сюжетом, невдалий винахід косметологів призвів до епідемії та масової загибелі жінок. Головний герой шукає ліки, зустрічаючи на шляху безліч скалічених людей, у тому числі й групу педофілів, яка намагається відродити жіночий рід, викравши маленьку дівчинку.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis