Інстаграм тричі видаляв портрет командира «Азову» Дениса Прокопенка авторства Сергія Майдукова

Четвертого травня ілюстратор Сергій Майдуков опублікував у Інстаграмі портрет командира «Азову» з підписом «Денис Прокопенко, командир полку Азов. Людина зі сталі». Згодом у Фейсбуці художник зазначив, що Інстаграм тричі видаляв цю публікацію

«В Інстаграмі втретє знесли цей портрет і кнопка Request review тепер неактивна. Я гуглив, що з цим робити й не знайшов. Може хто знає, як воно працює? В підтримку написав»,  розповів Майдуков.

Сергій також написав, що йому «сказали, що найімовірніше пост видаляють через згадку батальйону “Азов”». А також, що йому написали з підтримки Фейсбуку (компанія Meta володіє Інстаграмом та Фейсбуком) та пообіцяли вирішити ситуацію.

З початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого, Майдуков встиг створити ілюстрації для The Economist, The New Yorker, The Guardian Weekly та дати інтервʼю Die Zeit також він наразі співпрацює з німецьким виданням як «художник-колумніст».

Сергій Майдуков — український ілюстратор та дизайнер. Учасник першого списку DTF Magazine «Люди та проєкти Києва». На його рахунку співпраця з The New Yorker, Washington Post, New York Times, The Architectural Review та українським Esquire.

У жовтні 2019 року Сергій намалював карикатури на президента США Дональда Трампа та прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Його роботи прикрасили обкладинки британського й американського випусків The Guardian Weekly.

У травні 2021 року випустив книгу KYIV by Sergiy Maidukov з ілюстраціями, присвяченими Києву.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis