Роберт Паттінсон та Стівен Юн зіграють в новому фільмі режисера «Паразитів»

Південнококрейський режисер Пон Джун Хо знімає новий науково-фантастичний фільм для Warner Bros. За інформацією Deadline, ролі в ньому виконають Роберт Паттінсон та Стівен Юн, який раніше працював з режисером над стрічкою «Окча»

Офіційна назва майбутньої стрічки ще невідома. Вона заснована на науково-фантастичному романі письменника Едварда Ештона «Міккі 7».

Книга розповідає про життя робота Міккі, який бере участь у колонізації Нільфхельма — землі льодів та туманів з германо-скандинавської міфології. Після так званої смерті кожного з роботів-учасників експедиції, їх розум та спогади переносять у нове тіло. Так після шостої загибелі Міккі починає помічати свою відмінність від інших.

В касті фільму вже заявлені Тоні Колетт («Спадковість»), Марк Руффало («Месники») та Наомі Екі («Кінець ї***ого світу»).

Стрічка за мотивами «Міккі 7» стане першим проєктом південнокорейського режисера з моменту виходу «Паразитів» у 2019 році та його третім англомовним фільмом — після «Окча» та «Крізь сніг». Сценарій нового проєкту Пон Джун Хо напише самостійно, а одним з продюсерів виступить Бред Пітт та його продюсерська компанія Plan B.

Паралельно з цим Пон Джу Хо працює над своїм першим анімаційним фільмом. Раніше режиссер розповів, що в центрі сюжету буде глибоководна безхребетна риба, яка впевнена, що у неї грижа хребта. Сценарій проєкту Пон Чжун Хо писав з 2018-го року і закінчив в січні 2021-го.

Пон Чжун Хо — південнокорейський режисер, володар «Золотої пальмової гілки» та чотирьох «Оскарів» за фільм «Паразити». Це трагікомедія про безробітну сім’ю, яка живе разом із тарганами у підвальній квартирі. Син сімейства Кі-Ву влаштовується репетитором англійської в багату родину Пак і всіляко намагається влаштувати своїх родичів у будинок господарів.

Сам режисер називає свій фільм «комедією без клоунів та трагедією без лиходіїв».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis