Перший погляд: Колекція української дизайнерки Віти Кін для Gucci Vault

В травні українська дизайнерка та засновниця однойменного бренду Vita Kin представила лімітовану капсульну колекцію, створену спеціально для Gucci Vault — платформи бренду, на якій продають вінтажні та архівні речі, а також лімітовані колаборації. Купити речі можна лише на сайті Gucci Vault

Для колекції команда Vita Kin створила 10 моделей одягу: фірмові сукні-вишиванки у довжині міді та максі, сорочки та спідниці, а також шалі з традиційною українською вишивкою, орнаментами ручної роботи та бродері Anglaise — це тип англійської вишивки, для якого характерні візерунки у вигляді отворів, обметанних по краю нитками.

Речі виготовлені з льону, а також доповнені об’ємними рукавами та окантуванням фестонами — стрічками, якими обробляють краї виробу.  

Дизайнерка Віта Кін запустила власний бренд у 2008 році та з того часу створює речі з традиційними українськими візерунками, орнаментами та вишивкою. Її візитівка — сукні-вишиванки, які у 2015 році визнали найпопулярнішими літніми сукнями за версією журналу The Wall Street Journal.

У речах дизайнерки виходили акторки Демі Мур, Діта фон Тіз та співачка Флоренс Велч з Florence and the Machine. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis