Квентін Тарантіно похвалив «Свинку Пеппу»: «Найкраще, що експортувала Великобританія за 10 років»

У інтервʼю виданню Empire Квентін Тарантіно розповів, що дивиться британський анімаційний серіал «Свинка Пеппа» разом зі своїм дворічним сином Лео. Режисер зізнався, «що йому по-справжньому подобається цей мультфільм» і вони з сином «дуже часто» його переглядають 

Режисер також розповів про те, що він вже встиг подивитися з сином перший повнометражний фільм. Ним стала стрічка «Нікчемний я 2», перегляд якої Квентін назвав «більш захопливим досвідом ніж “Свинка Пеппа”».

«Я думав, що наклацав якийсь мультик про міньйонів, а потім зрозумів, що це “Бридкий я 2”. І малому ніби сподобалися початкові титри, тому я вирішив подивитися фільм разом з ним. Він не сидів на місці, гуляв за диваном, але все одно продовжував перегляд. Ми подивилися хвилин 20, а потім пішли до парку. Протягом наступних кількох днів ми переглядали по 15 хвилин “Бридкого я 2”», — розповів Тарантіно.

Empire поговорив з режисером перед запуском його подкасту The Video Archives Podcast, який виходитиме з 19 липня на всіх великих подкаст-платформах.

The Video Archives Podcast спільний проєкт Тарантіно та сценариста й продюсера Роджера Ейвері, який написав сценарії до «Кримінального чтива» та «Скажених псів». Разом вони обговорюватимуть старі улюблені малобюджетні фільми та відкриватимуть для себе нові.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis