Спайк Лі зняв рекламу до 50-річчя Nike

Режисер Спайк Лі зняв рекламу Seen It All, присвячену 50 річниці бренду Nike. За словами бренду, ролик «віддає данину минулому бренду та відкриває шлях до його майбутнього»

За сюжетом Спайк в образі головного персонажа свого ж фільму She’s Gotta Have It («Їй це потрібно») 1986 року грає в шахи з акторкою Індіго Хаббард-Солк. В діалозі вони обговорюють «легендарне минуле» спортивного бренду та розмірковують про майбутнє Nike.

У майже трихвилинному ролику показують нарізку кадрів за участі амбасадорів бренду Майкла Джордана, Кобі Браянта, Тайгера Вудса, Леброна Джеймса, Серени Вільямс​​, Кріштіану Роналду та футболістки Мії Хам.

Спайк Лі — американський режисер, сценарист та актор. У 2019 році отримав перший у кар’єрі «Оскар» — за сценарій «Чорного куклускланівця», а також став одним з найяскравіших гостей церемонії.

«Чому Спайк Лі — головний герой церемонії Оскар»

У червні 2020 року відбулася прем’єра його фільму Da 5 Bloods, докладніше про який ми розповіли тут. Раніше режисер також розповів про роботу над хіп-хоп версією Ромео і Джульєтти, заснованої на графічному романі Prince of Cats («Принц котів»).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis