Сенат США заборонив держслужбовцям використовувати TikTok 

Сенат США одноголосно підтримав заборону на використання TikTok на телефонах та інших пристроях, якими користуються державні службовці країни, пише Bloomberg. Тепер це рішення має схвалити Палата представників США, а потім закон відправлять на підпис президенту Джо Байдену 

Законопроєкт запропонував сенатор-республіканець Джош Гоулі. Він побоюється, що TikTok і його материнська компанія ByteDance можуть ділитися інформацією про користувачів з США з китайською владою.

«TikTok — це троянський кінь Комуністичної партії Китаю. Та серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів, і поки ми не змушені повністю розірвати зв’язки з Китаєм, застосунку не місце на урядових пристроях», — вважає Гоулі.

Законопроєкт передбачає деякі винятки для держслужбовців — «у випадку провадження правоохоронної діяльності та досліджень безпеки та за певних умов».

Раніше штати Мериленд і Південна Дакота заборонили використання TikTok на пристроях держслужбовців з міркувань безпеки. А штат Індіана у грудні 2022 року подав до суду на соцмережу за нібито обман користувачів щодо доступу до даних у Китаї та порушення безпеки дітей.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis