У Лондоні жінка викликала поліцію для скульптури в галереї, сплутавши її з людиною, якій стало зле

Жителька Лондона прийняла гіперреалістичну скульптуру в галереї за жінку, якій стало зле, й викликала для неї поліцію, пише Artnet. Скульптуру під назвою «Крістіна» створив американський митець Марк Дженкінс — вона зображає дівчину, що лежить на столі так ніби знепритомніла. Робота наразі експонується у лондонській галереї Laz Emporium, яку у жовтні 2021 року відкрив на Лексінгтон Стріт Стів Лазарідес, який 11 років працював з Бенксі

На момент виклику поліції (інцидент трапився 25 листопада) галерея була зачинена. За словами речника поліції Лондона, «офіцери прибули на місце події через 20 хвилин після виклику, й виламали двері, щоб допомогти жінці, але виявилося, що це манекен».

Під час виклику диспетчер поліції отримав інформацію, що всередині галереї перебуває жінка, яка не рухається протягом двох годин. Позаяк лондонська поліція реагує на запит проте, що комусь стало зле, у Laz Emporium направили патруль, щоб перевірити, що трапилося й надати допомогу. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Laz Emporium (@lazemporium)

У галереї поліцейських зустріла співробітниця галереї Ханна Блейкмор, яка на момент зламу дверей перебувала у підсобному приміщенні, щоб зробити собі чаю. «Цю роботу створили, що провокувати, й досить очевидно, що їй це вдається», — резюмувала Блейкмор в коментарі Artnet News.

Виставка з «Крістіною» триватиме в Laz Emporium до 24 грудня.

Дженкінс «Крістіну» на замовлення самого Лазарідеса, який таким чином захотів увіковічити інцидент, що трапився з його сестрою Крістіною — якось вона знепритомніла за обідом й впала обличчям в тарілку з супом. Робота зображує жінку у натуральну величину з розтріпаним волоссям й вдягнену у жовте худі.

Скульптуру зробили з пакувальної стрічки та пінопласту.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis