Wu-Tang Clan випустять книгу з архівними фотографіями гурту

Wu-Tang Clan анонсували реліз нової книги Wu-Tang Clan: Legacy, приуроченої 30-річчю з моменту виходу дебютного альбому гурту Enter the Wu-Tang (36 Chambers). Лонгплей представили 9 листопада 1993 року 

300-сторінкова книга складається з раніше невиданих архівних фото Wu-Tang Clan та розповідає про «походження, історію та шлях» гурту, а також не лише про її учасників, а й про родину, персонал та інших людей, «які допомогли втілити в життя Wu-Tang Clan».

Книги помістили у великі скрині у формі чорно-золотого глобуса, створеного скульптором Гетіном Джонсом.

Всього випустять 36 підписаних та пронумерованих примірників, а одну з копій планують продати на аукціоні Sotheby’s. Разом з кожною книгою також йтиме сертифікат автентичності.

У 2021 році влада США продала єдиний у світі екземпляр альбому Once Upon a Time in Shaolin гурту Wu-Tang Clan за невідому суму. Його вилучили у бізнесмена Мартіна Шкрелі, щоб покрити його борг перед державою.

Подвійний альбом Once Upon a Time in Shaolin вийшов у 2014 році, а на створення релізу Wu-Tang Clan витратили шість років. До нього увійшли 31 трек, а випустили лонгплей у єдиному екземплярі. У 2015 році на аукціоні його купив Мартін Шкрелі — підприємець і колишній голова фармацевтичної компанії Turing Pharmaceuticals. Тоді угода обійшлась йому в два мільйони доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis