Серіал «Останні з нас» планують продовжити на чотири сезони

Шоуранер серіалу Крейг Мейзін («Чорнобиль») вважає, що сюжет екранізації гри The Last of Us не вміститься у 2-3 сезони, пише The Hollywood Reporter. Також він зазначив, що головні персонажі, Еллі та Джоел, можуть не дожити до кінця шоу. На думку шоуранера, «будь-хто з героїв цього всесвіту може померти», саме тому він «вбив» так багато героїв ще у першому сезоні, щоб «надалі не розчаровувати глядачів»

«Якщо ви хочете знімати серіал так довго, як вам заманеться, то ви як правило бережете основних персонажів і вони дивом уникають проблем та смерті до тих пір поки актори не забажають занадто високих гонорарів або серіал не почне втрачати рейтинги. Та це не те, що роблю я чи HBO», — вважає Мейзін.

Він також не знає, скільки саме епізодів міститиметься у нових сезонах. На його думку, кожна нова частина потребуватиме різної кількості серій, і додав, що його команда «не розтягуватиме сюжет навмисно просто для того, щоб глядачі подовше подивилися серіал».

Премʼєра «Останні з нас» на стримінгу HBO Max 16 січня 2023 року. Кожен з 9 епізодів шоу в середньому переглянули 30 мільйонів глядачів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis