Перший погляд: колаборація BEAMS FUTURE ARCHIVE та Dickies

Бренди випустили другий спільний дроп штанів. Після колекції для попап-магазину японського бренду в Токіо, вони об’єдналися для лінійки BEAMS FUTURE ARCHIVE і створили мішкуваті ворквер-штани у чотирьох кольорах

Широкі штани мають занижену посадку і мішкуватий крій, доповнені кишенями спереду і ззаду, а також лейбою Dickies на одній з них. Айтем доступний у чорному, синьому, бежевому та темно-сірому, а завдяки ефекту застаріння, тканини мають вінтажний вигляд, що відповідає концепції лінійки.

Проєкт BEAMS FUTURE ARCHIVE переосмислює історію одягу крізь сучасні фільтри, тобто випускає речі, які, як зазначає бренд в Інстаграмі, залишаються актуальними по крою та дизайну навіть за 20 років після релізу. 

Нові штани BEAMS FUTURE ARCHIVE x Dickies можна буде придбати в токійському магазині BEAMS Harajuku ANNEX з 19 серпня. Ціна — 112 доларів. 

Dickies заснувала компанія Williamson-Dickie Mfg. Co.1922 року, цей бренд є одним зі світових лідерів у виробництві воркверу. 2017 року VF Corp., якому також належать Vans та The North Face, придбав бренд за 820 мільйонів доларів. 

BEAMS — японський бренд, історія якого починається з 1976 року з невеликого магазину у Токіо. Тепер компанія випускає одяг, зокрема й кежуал-речі, взуття та аксесуари, а також меблі та предмети декору.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis