Автори горору «Вінні-Пух: Кров та мед» знімуть фільм жахів за мотивами «Бембі»

За інформацією Collider, режисер низькобюджетного слешера Winnie the Pooh: Blood and Honey («Вінні-Пух: Кров та мед») Різ Фрейк-Вотерфілд спродюсує ще один фільм жахів за мотивами дитячих казок — Bambi: The Reckoning («Бембі: Розплата»). Зрежисує стрічку Скотт Джеффрі, який обіцяє, що фільм стане цікавою та «неймовірно темною» версією класичної казки

Також Джеффрі зазначив, що створюючи свою версію «Бембі», надихатиметься картиною «Ритуал» Девіда Брукнера («Повсталий з пекла»). 

«Бембі перетвориться на злісну машину для вбивств, що переховується у дикій місцевості. Тому готуйтеся до Бембі зі сказом!», — коментує режисер.

Collider зазначає, що головний герой навряд нагадуватиме класичного персонажа Disney, позаяк навіть попри те, що анімаційна картина стала публічним надбанням у 2016 році, використовувати образи з неї в інших проєктах заборонено.

Фрейк-Вотерфілд наразі ж збирається працювати над слешером за мотивами роману Джеймса Баррі «Пітер Пен».

Низькобюджетний слешер Winnie the Pooh: Blood and Honey («Вінні-Пух: Кров та мед») зняли за 10 днів у Англії. Сюжет розгортається довкола Вінні-Пуха та Пʼятачка, які образилися на Крістофера Робіна за те, що той покинув їх та поїхав до коледжу, і почали мститися хлопцеві та його новим друзям.

Через відʼїзд Крістофера Робіна Вінні-Пух та Пʼятачок лишаються без їжі й голод «лише сприятиме їхній люті».

Зйомки стрічки завершили у серпні 2022, але режисер Різ Фрейк-Вотерфілд розповів, що разом з командою намагатиметься щонайшвидше завершити процес продакшену через те, що «глядачі дуже чекають на фільм і попередні відгуки про відзнятий матеріал були дуже позитивними».

Фрейк-Вотерфілд також зазначив, що знімаючи фільм намагався дотримуватися балансу між горором та комедією.

«Коли робиш фільм з дивною концепцією дуж легко піти шляхом, коли він стає не страшним, а кумедним та навіть дурним. А ми хотіли все ж зробити щось середнє між жахами та комедією», — коментує режисер.

1 січня 2022 року книги Алана Мілна про Віні-Пуха стали суспільним надбанням й на них перестало поширюватися авторське право.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis