Шоураннери «Офісу» показали вирізану сцену з пʼятого сезону шоу

Офіційний YouTube-канал опублікував чотирихвилинний ролик з вирізаною сценою з 10 епізоду пʼятого сезону, яку ніде раніше не показували. У ній герой Стіва Карелла Майкл Скотт розповідає підлеглим історію хлопчика, який мріє отримати на Різдво ляльку Пеппі Довгоїпанчохи, але «зла мачуха» виступає проти такої покупки

Далі Скотт згадує про те, що хлопчик вже мав чималу колекцію ляльок і мачуха мала рацію, а хлопчику варто було б навчитися цінувати ті речі, що він вже має. У підсумку зʼясовується, що це особиста історія й Майкл і був тим самим хлопчиком.

«Офіс» — американський комедійний серіал каналу NBC, адаптація однойменного британського серіалу каналу BBC. Для американських глядачів шоу адаптував Грег Деніельс, який до того багато років працював у складі сценаристів «Суботнього вечора в прямому ефірі», а також «Король гори» та «Сімпсони».

Знятий у жанрі документального реаліті-шоу серіал розповідає про життя працівників регіонального офісу компанії з постачання паперу Dunder Mifflin у Скрентоні, Пенсільванія. 

Премʼєра першого сезону відбулася у березні 2005 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis