Київський лейбл Polygon представив нову компіляцію «Київ Воєнний»

Київський лейбл Polygon, який запустився в жовтні 2022 року, випустив 11 реліз. Це альбом-компіляція «Київ Воєнний» з реміксами від семи українських музикантів, доповнений лінією благодійного мерча 

Першим релізом лейблу восени став мініальбом «Київ воєнний» з двома треками музикантів RUSIIICK та Paat. Тепер Polygon представили «продовження історії першого альбому» — «Київ Воєнний (remix compilation)». Всередині — сім реміксів від Native Outsider, Sub.Stance, 3RIP (Lugovskiy), PAN4EZ, Korper & Warm Roller та Lucian Forseti на сингли «Київ Воєнний» та «Зграя», представлені в оригінальному релізі.

Обкладинку альбому створив український дизайнер Артем Білоусов. На кавері зображений «колаж вільного Києва», скомпонований зі знімків фотографів Максима Мироненка, Олексія Самсонова та fcddsonia

Разом з релізом Polygon представив лінію благодійного мерча: лонгсліви з принтом назви альбому та рядками з треку «Київ Воєнний». Над дизайном речей в колаборації працювали бельгійський дизайнер Крістоф Шпайдель, відомий роботою з гуртом Metallica, та українська студія PIECEOFSHIRT. В лейблі пояснюють, що «мерч уособлює міць та незламність української столиці, завдяки її мужнім резидентам, у період війни».

При купівлі мерча лейбл також надає в комплекті доступ до альбому «Київ Воєнний (remix compilation)» на Bandcamp. Всі вторговані з продажу речей кошти підуть на закупку дронів для українських військових. 

Лейбл Polygon в жовтні 2022 року запустив Гарік Пледов —  український музикант та організатор івентів, серед яких «Мистецтво — Зброя!» та «Брудний пес».

За допомогою Polygon хочуть просувати «талановитих артистів з оригінальним звучанням та автентичною концепцією». Резидентами лейблу будуть українські діджеї та продюсери, що представляють різні жанрові напрями в електронній музиці.

На Polygon виходитимуть не тільки релізи локальних виконавців, а й спільні роботи із закордонними артистами, щоб «привертати більше уваги до української сцени та популяризувати локальних музикантів за кордоном».

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis