Співробітникам Meta заборонили обговорювати аборти, вакцини та контроль за зброєю в офісі

Співробітникам Meta (володіє Фейсбуком та Інстаграмом) заборонили обговорювати в офісі «делікатні питання», зокрема аборти, контроль над зброєю, законодавчі акти та ефективність вакцин, пише TechCrunch. Головна HRменеджерка компанії Лорі Голер представила колегами нову памʼятку, у якій зазначила, що Марк Цукерберг «ініціював ряд культурних змін, щоб допомогти нам досягти наших пріоритетів»

«Ми робимо це, щоб переконатися, що внутрішні дискусії залишаються виваженими, продуктивними та такими, що дозволяють нам зосередитися. Це пов’язано з компромісом, що ми більше не дозволятимемо будь-який тип самовираження на роботі, але ми вважаємо, що це правильно для здоров’я нашої внутрішньої спільноти», — зазначила Голер.

«Ми дуже цінуємо самовираження, відкрите обговорення та корпоративну культуру, засновану на повазі та інклюзивності, — розповіла речниця Meta Кадія Корома в електронному листі TechCrunch. — Ми оновили вимоги до наших співробітників, щоб показати, що є прийнятним в офісі нашої компанії на робочому місці та зменшити кількість факторів, що можуть відволікати. І зберегти шанобливу та інклюзивну робочу атмосферу, у якій люди можуть виконувати свою роботу якнайкраще».

Таку практику Мета започаткувала у червні 2022, коли Верховний Суд США скасував прийняту у 1973 році постанову у справі «Ро проти Вейда», яка легалізувала аборти по всій країні. Тоді компанія заявила співробітникам, що «відкрите обговорення абортів на роботі підвищує ризик створення ворожого робочого середовища».

Ті співробітники Meta, які мають обговорювати ці теми, щоб виконувати свої робочі обовʼязки, звільнені від дотримання цієї політики. Також ці вимоги не поширюються за межі офіс.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis