В Києві відбудуться танцювальні батли Explosion Battle

Explosion Battle — це серія батлів з сучасних вуличних напрямків танцю: брейкінгу, хіп-хопу, вакінгу та хаусу. Цьогорічний івент відбудеться 10 грудня в Pochayna Event Hall

Танцівники змагатимуться у категоріях Hip Hop pro, Hip Hop kids, Hip Hop beginners, Breaking, Breaking beginners та Breaking kids (до 10 років включно), House pro та House beginners, Waacking, а також All Styles — контест зі змішаних стилів.

Судитимуть батли українські танцівники та представники перерахованих вище стилів: Tolu, Flying Buddha, Den, Anka, Zulu, Tip Top T, Bess, Hmel, Klif, House Nekit, Karina Explosion, Olejon, Odinets, Jay Dee, Hanna та Tymofey.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukrainian Dance Events (@explosion_battle)

Зареєструватися для участі може кожен охочий. Для цього необхідно оплатити участь в змаганнях, надіслати підтвердження, свій нікнейм та бажану номінацію для участі в дірект Explosion Battle та дочекатись підтвердження.

Охочі також можуть придбати глядацький квиток. Ціна — 250 гривень.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukrainian Dance Events (@explosion_battle)

Крім того, на Explosion Battle також проведуть благодійний тоталізатор. Глядачі зможуть зробити ставки на фаворитів в номінаціях Pro та отримати приз у разі виграшу. Всі виручені кошти організатори перерахують на підтримку українських танцівників, які наразі служать в ЗСУ.

«Зазвичай Explosion Battle — світовий івент, на який з’їжджаються сотні учасників з багатьох країн світу. Цього разу має формат всеукраїнського, для підтримки дітей та молоді України під час війни та для їхньої мотивації рухатись вперед і тримати міжнародний рівень», — розповідають про майбутній івент в команді.

Весь Explosion Battle транслюватиметься онлайн на сторінці в Інстаграмі.

21-22 жовтня у Сеулі відбувся Чемпіонат світу з брейкінгу. Україну на турнірі представляли четверо атлетів — бі-бої Олександр Lussy Sky Гатин-Лозинський, Олег Kuzya Кузнецов, Андрій Intact Курносов та бігерл Вікторія Killa Kim Морозова. Kuzya та Lussy Sky посіли четверте та пʼяте місце, Killa Kim стала 12-ю, а Intact — 27-м.

DTF Magazine поговорив із українською збірною про виступ на Чемпіонаті світу з брейкінгу. Докладніше про це можна почитати в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis