Street Culture та Urban Reform відкрили у Львові урбан-кемп для переселенців

Шостого квітня команда харківських організацій Street Culture та Urban Reform відкрила у Львові перший урбан-кемп, який прийматиме переселенців. Він розташований біля Львівського вокзалу у дитячо-юнацькій спортивній школі №1 й може одночасно прийняти 35 людей

Від самого початку проєкт урбан-кемпу розробляли, щоб створювати літні дитячі табори у межах міста. А після евакуації частини команди Street Culture та Urban Reform до Львова, цю ідею вирішили пристосувати під потреби людей, які виїжджають з територій, де ведуться активні бойові дії.

Приміщення для кемпу виділила Львівська міська рада, а гроші на його облаштування Street Culture та Urban Reform зібрали спільно з партнерами.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений (@streetculture_net)

Для кемпу Street Culture та Urban Reform перепроєктувала приміщення ДЮСШ включно з подвірʼям. Всі мешканці отримують безоплатне триразове харчування, їх також забезпечують речами першої потреби і медичною допомогою, в тому числі до кемпу приїжджають і психотерапевти.

У кемпі передбачили окремі приміщення для навчання та дистанційної роботи, а подвірʼя облаштували для занять фізичною активністю та ігор з дітьми, перегляду кіно, можливістю зробити город.

В планах Street Culture та Urban Reform ще три кемпи — у приміщеннях ДЮСШ у Полтаві та Вінниці, а також на спортивній базі у Братиславі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений (@streetculture_net)

Щоб отримати місце в кемпі треба заповнити анкету. Також можна долучитися волонтерською допомогою або донатом.

Влітку 2019 року Street Culture відкрили у Харкові перший у місті урбан-парк. У закинутій частині Молодіжного парку побудували футбольний та баскетбольний майданчики, а також велику скейт-зону.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis